Speelagenda


23-11-2019 - Intocht in Marssum
Van 14-15 uur , voorstelling voor ca 50 kinderen
Sint en Piet en de gestolen cadeautjes

23-11-2019 - Sinterklaasfeest in Groningen
Ochtend bij bedrijfsfeest

24-11-2019 - Sinterklaas voorstelling buurtvereniging Saskia in Heerenveen
Tussen 14 en 15 uur, voor kinderen van ca. 3 tm 8 jaar

27-11-2019 - NSO Paadwizer in Oentsjerk
14-15 uur

30-11-2019 - Sinterklaasfeest in Joure
Bij bedrijf in de ochtend

01-12-2019 - Sinterklaasfeest in Hilversum
ochtend

05-12-2019 - Sinterklaas voorstelling in Groningen
bij KDV de kleine Held, in de ochtend

22-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Bolsward
Moppereend om 15 uur

23-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Makkum
Moppereend 15 uur

24-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Koudum
Moppereend 15 uur

25-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Peize
Moppereend in de ochtend

26-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Dokkum
Moppereend om 15.30 uur

27-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Buitenpost
Moppereend om 15.30 uur

28-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 OPTIE Kinderopvang Oldemarkt
optie voor de ochtend

29-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Workum
Moppereend 15 uur

30-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Sint Annaparochie
Moppereend om 15.30 uur

30-01-2020 - OPTIE kinderopvang Oldemarkt
Moppereend in de ochtend, optie

31-01-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Wommels
Moppereend om 15 uur

01-02-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Schiermonnikoog
Moppereend om 10.30 uur

03-02-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Hallum
Moppereend om 15.30 uur

04-02-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb Harlingen
Moppereend om 15.30 uur

05-02-2020 - Nationale Voorleesdagen 2020 bieb op Ameland
Moppereend om 15.30 uur

19-02-2020 - Moppereend Nationale Voorleesdagen in bieb Heerenveen
15 uur

22-02-2020 - Privé feest in Makkum
Middag feestje

04-03-2020 - Basisschool de Feniks in Groningen
Nieuwe voorstelling over gezond eten en bewegen!

08-04-2020 - NSO bij CBS Immanuel in Noordburgum
14.15 uur voor groep 1 tm 4

15-04-2020 - NSO bij CBS de Winde in Hurdegaryp
14.15 uur voor groep 1 tm 4

13-05-2020 - NSO bij CBS de Reinboge in Burgum
14.15 uur voor groep 1 tm 4

Archief speeldata